szkoła wizażu trójmiastoKurs obejmuje 72 godziny zajęć. Przeznaczony jest zarówno dla osób zainteresowanych podniesieniem swoich zawodowych kwalifikacji jako wizażysty, jak i pań, pragnących zapoznać się z różnymi technikami wykonywania makijażu dla własnych potrzeb.

Na zajęciach praktycznych pokażemy, jak przy pomocy makijażu podkreślić atuty urody oraz ukryć jej niedoskonałości. Uczestnicy nauczą się modelowania twarzy przy pomocy światło-cienia oraz technik wykonywania makijażu dziennego oraz wieczorowego. Każdorazowo omówione zostaną także najmodniejsze style w makijażu danego sezonu.

Główne punkty programu szkolenia:

• teoria barw,
  • modelaż twarzy,
  • makijaż make up-no make up,
  • makijaż dzienny – kilka wersji,
  • makijaż wieczorowy – kilka wersji,
  • makijaż trendy – najmodniejszy makijaż danego sezonu,
  • fryzjerstwo,
  • końcowa sesja fotograficzna.

Tryb nauki:

• zaoczny – co druga sobota i niedziela 10:00-16:00

Termin rozpoczęcia kursu:

• 3.03.2012 (sobota)

Koszt:

• wpisowe 300 zł
  • czesne za miesiąc 450 zł

Zapisy trwają, decyduje kolejność zgłoszeń (max. 10 osób w grupie).

Można zapisywać się telefonicznie, mailowo lub w siedzibie STYLAB laboratorium stylu, po uprzednim umówieniu.

Pobierz pełną informację