STYLAB – laboratorium stylu

kurs wizażu trójmiastoSzkoła makijażu STYLAB laboratorium stylu to innowacyjny projekt, który uruchomiliśmy w odpowiedzi na nie zaspokajane przez Gdańsk i Trójmiasto zapotrzebowanie rynku na wykształconych, kreatywnych, świadomych trendów, dobrze przygotowanych warsztatowo fachowców w dziedzinie stylizacji, charakteryzacji i wizażu.

Nasze wieloletnie i różnorodne doświadczenia zawodowe, nadbudowane na solidnym fundamencie wykształcenia, wsparte przygotowaniem pedagogicznym, pozwalają nam na organizację szkoły, kursów i warsztatów na profesjonalnym poziomie i z konkurencyjnie szeroką ofertą, zaspokajającą potrzeby zarówno zawodowców, jak i amatorów w niełatwej ale dającej wiele satysfakcji sztuce wizażu i stylizacji.

Nieustannie aktualizowany o najnowsze światowe trendy, techniki i tendencje w sztuce makijażu i kreacji wizerunku program nauczania, nowoczesne metody pracy edukacyjnej, stosowane przez profesjonalnych wizażystów, stylistów i charakteryzatorów oraz nacisk kładziony na zajęcia praktyczne są największymi atutami naszego Laboratorium.

Po świetny fach przebojem!

Gdańsk? Trójmiasto? Szkoła makijażu STYLAB! Zapraszamy!