O STYLAB

szkoła charakteryzacji trójmiasto
Gdańska szkoła makijażu STYLAB laboratorium stylu została założona z myślą o wykształceniu kadry wybitnych specjalistów w dziedzinie wizażu, makijażu oraz stylizacji. Wierzymy, że kluczem do osiągnięcia celu jest szczególny nacisk kładziony na zajęcia praktyczne, którym poświęcamy 80% czasu. Pomagają one bowiem wykształcić w uczniach wyczucie estetyczne, pomocne przy definiowaniu nowych trendów w modzie i wizażu. Kursanci mogą twórczo rozwijać indywidualny styl, trzymając się jedynie pewnych wytycznych i bazując na nabytej wiedzy z dziedzin stylizacji, analizy kolorystycznej, fotografii, historii ubioru, historii fryzur, charakteryzacji teatralnej i filmowej oraz zasady kształtowania wizerunku w biznesie i modelingu.

Nasza kadra składa się z zawodowych charakteryzatorów teatralnych i filmowych, stylistów ubioru i fryzur, wizażystów oraz projektantów mody. Każdy z nich może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym i wysokimi kwalifikacjami, potwierdzonymi przez dyplomy ukończenia licznych, zarówno polskich, jak i zagranicznych kursów stylizacji. Trójmiasto chętnie korzysta z ich usług i czerpie inspiracje z ich pracy.

Możliwość udziału w sesjach zdjęciowych oraz odbycia praktyk pod kierownictwem profesjonalnych wizażystów, stylistów i charakteryzatorów jest dla uczniów szansą na udoskonalenie i sprawdzenie nabytych umiejętności, a także na zdobycie znacznej przewagi nad konkurencją w przyszłym życiu zawodowym. Warto więc skorzystać z tej wyjątkowej możliwości, jaką oferuje nasza szkoła stylizacji. Gdańsk, całe Trójmiasto i Pomorze z otwartymi ramionami przyjmą pracowników mogących się pochwalić tak wszechstronnym przygotowaniem do zawodu.

Założycielką szkoły jest Marzena Niewiarowska – charakteryzatorka, stylistka i wizażystka, która ukończyła liczne szkolenia w Polsce i za granicą, posiadająca 15-letnie doświadczenie w pracy przy sesjach zdjęciowych, programach telewizyjnych oraz pokazach mody jako specjalistka w dziedzinach analizy kolorystycznej, kreowania wizerunku, stylizacji oraz makijażu. Wiedza i umiejętności zdobywane na zagranicznych kursach, przede wszystkim we Francji i Niemczech, zaowocowały współpracą z uznanymi międzynarodowymi firmami kosmetycznymi, w tym Yardley of Londyn, Lumene, Lina Bocardi, Manhattan (jako wizażystka na Polskę północną i szkoleniowiec z zakresu kosmetyki i makijażu). Od 1994 roku Marzena Niewiarowska prowadzi własne studio „Styl”. Jest także wykładowcą w wielu szkołach wizażu. Trójmiasto od lat korzysta z jej doświadczenia i wiedzy.

Zajęcia w naszej szkole odbywają się w kameralnych, 10-osobowych grupach, co zapewnia każdemu uczestnikowi dostateczną ilość uwagi poświęcanej mu przez prowadzącego. Atmosferę pracy oraz kreatywności zawdzięczamy także klimatycznemu wystrojowi i nowoczesnemu wyposażeniu sal lekcyjnych i wykładowych. Do celów lekcyjnych używamy jedynie wysokiej jakości kosmetyków i preparatów najnowszej generacji. Pragniemy zapewnić uczestnikom naszych zajęć komfort i swobodę, wychodząc na przeciw ich potrzebom i aspiracjom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kursów makijażu, wizażu, stylizacji i charakteryzacji.