Oferta

szkoła charakteryzacji trójmiastoGdańska szkoła makijażu STYLAB laboratorium stylu ma w swej ofercie zarówno indywidualne i grupowe weekendowe warsztaty, jak i pełne kursy wizażu. Trójmiasto, gdzie się odbywają szkolenia, wraz ze swoją niepowtarzalną atmosferą i ogromnymi możliwościami sprawia, że nauka staje się przyjemnością.

STYLAB laboratorium stylu zapewnia w ramach kursów zajęcia z fryzjerstwa oraz profesjonalne sesje fotograficzne dokumentujące wykonywane makijaże. Każdy kurs wieńczy sesja fotograficzna, przedstawiająca pełną stylizację, dzięki czemu będziecie mieli Państwo obraz postępów poczynionych w trakcie zajęć w naszej szkole charakteryzacji. Trójmiasto poszukuje dobrze przygotowanych specjalistów.

Każdy kurs trwa 3 miesiące i obejmuje 72 godziny zajęć.

Kursy makijażu, wizażu i stylizacji prowadzone są w trzech trybach:

• dziennym (dwa dni w tygodniu, w godz. 10:00–13:00),
  • wieczorowym (dwa dni w tygodniu, w godz. 17:00–20:00),
  • zaocznym (co drugą sobotę i niedzielę w godz. 10:00–16:00).

Pełna oferta szkoły makijażu STYLAB laboratorium stylu obejmuje: